QR MENÜ OTOMASYON SİSTEMLERİ

7 Gün Ücretsiz Denemek için

Başvuru Yap
QR MENÜ <span class="title_color1">OTOMASYON</span> SİSTEMLERİ
QR MENÜ <span class="title_color1">NEDİR ?</span>

QR MENÜ NEDİR ?

QR Menü, Restoran, Kafe, Otel, Bar, Çay bahçesi ve benzeri işletmelerin menülerini dijital ortama aktararak qr kod teknolojisi sayesinde online ortamda kullanıma sunan gelişmiş, hijyenik, ve pratik bir online temassız menü sistemidir.

Devamını Oku

Hesabını Aktif Et
Hesabını Aktif Et

İşletmeniz için uygun paketi seçip başvuru yapınız.

Qrmenu Oluştur
Qrmenu Oluştur

Basit ve kullanışlı yönetim panelinden online menünü oluştur.

Kullanmaya Başla
Kullanmaya Başla

Qrmenue sisteminin firmana oluşturacağı qr kodun baskını al ve kullan.

PAKETLERİMİZ
Size en uygun paket seçeneğini seçip qrmenue otomasyon sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.
Tüm Paketler
Dijital Menu
Dijital Menu

Dijital Menu

Online Qr Kod'lu Dijital Menu , sadece menu kare kod oluşturulabilir.

Bronz Paket
Bronz Paket

Bronz Paket

Masaya özel qr kod oluşturulabilir, garson isteği, adisyon isteği, personel paneli (sadece istekleri kabul eder), sadece menu ve sadece menu kare kodu özellikleri içeren pakettir.

Gümüş Paket
Gümüş Paket

Gümüş Paket

Masaya özel qr kod oluşturulabilir, garson isteği, adisyon isteği, personel paneli, kasa sistemi, masadan sipariş alma, sadece menu, sadece menu kare kod ve Hızlı sipariş alma özellikleri içeren pakettir.

Altın Paket
Altın Paket

Altın Paket

Masaya özel qr kod oluşturulabilir, garson isteği, adisyon isteği, personel paneli, kasa sistemi, masadan sipariş alma, sadece menu, sadece menu kare kod, Hızlı sipariş alma, dış sipariş alma, menuon firma sayfası, menuon üzerinden sipariş alma

Qrmenue Referanslar

Qrmenue sistemimizi kullanan değerli firma, restorant ve otelleri görmek için tüm referanslarımıza bakabilirisiniz.

Tüm Referanslar

Qrmenue Özellikler

Qrmenue'nin tüm özelliklerini incelemek için aşağıdaki butona dokunarak gidebilirisniz.

Tüm Özellikler

Qr Menü yükselen teknoloji ile birlikte gelen eşsiz bir yazılım sistemidir. COVID-19 süresinde daha fazla önem ve ihtiyaç haline gelmiş bu sistem genel olarak restoran, kafe, otel, pub gibi işletmelerin temassız bir şekilde menülerini sunma ve aynı zamanda müşterilerin sipariş verebileceği hızlı, pratik ve profesyonel sistemdir. Qrmenue %100 müşteri memnuniyeti ile her zaman ilk sırada olmayı başarmıştır.

İşletmenize özel oluşturulmuş Qr Kod ile sipariş vermek artık mümkün. Müşterileriniz işletmenize geldiğinde hiç vakit kaybetmeden masalarda bulunan Qr Kod ile masanıza bağlanıp menünüze ulaşabilir. Sipariş verebilir, sipariş notu ekleyebilir. Garson çağırabilir ve adisyon isteyebilir. Personelleriniz için özel olarak geliştirmiş olduğumuz Android ve IOS için uyumlu cihazları ile anlık olarak müşterilerinize hizmet sağlayabilir.
Qr Menue ile profesyonel olarak tüm ülke insanlarına harika hizmet sunabilirsiniz. İşletmenize gelen müşterilerin dilleri farklı olsa bile, size özel Qr Kod ile siparişlerini verebilir, garson çağırabilir ve adisyon isteyebilir. Bu sayede personelleriniz ve müşterileriniz arasında hiçbir iletişim sorunu yaşanmaz. Sınırsız dil seçeneği ile müşterilerinizle anlık olarak iletişim halinde olun. Sadece müşterileriniz ile değil, farklı dilde konuşan personelleriniz de sınırsız dil seçeneğinden yararlanabilir.
Qrmenu otomasyon sistemini satın alabilmek için öncelikle paket seçip başvuruda bulunmanız gerekiyor. Başvuruda lütfen gerçek bilgilerinizi kullanınız, rastgele girilmiş bilgiler ile başavurunuz direk rededilir. Başvurunuz onaylandıktan sonra Size verilen firma bilgileriniz ile giriş yaptığınız panel üzerinden yada muhasebe departmanının iletiği ödeme yöntemi ile paketinizi satın alabilir ve hizmetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için iletişim sayfasından satış öncesi destek talebinde bulunabilirsiniz.